pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 listopada 2020
  • wyświetleń: 8742

Nie żyje Gabriela Prusko - wieloletnia nauczycielka POPP. Pogrzeb w środę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Zmarła wieloletnia nauczycielka Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej - Gabriela Prusko. Pogrzeb odbędzie się w kościele Wszystkich Świętych w Pszczynie, w środę, 25 listopada, o godzinie 9:15. Msza będzie transmitowana również w internecie.

W poczuciu ogromnej straty i smutku przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Gabrieli Prusko naszej wieloletniej nauczycielki i wspaniałego człowieka. Pani Gabriela była związana z POPP od początku powstania placówki, wcześniej była pracownikiem OPP w Pszczynie. Z ogromną sympatią i uznaniem wśród podopiecznych prowadziła zajęcia przede wszystkim z uczniami klas I-III w szkołach podstawowych nr 1, 4, 5 i dawnej 18 w Pszczynie oraz w przeszłości w CWDiR "Przystań" w Pszczynie. Pani Gabriela była człowiekiem o wielkim sercu, pełnym ciepła, radości, spokoju, empatii, dobra i pogody ducha oraz uśmiechu dla każdego.

Koronawirus zabrał kolejnego wartościowego człowieka.

Rodzinie, przyjaciołom oraz wszystkim, których dotknęła śmierć pani Gabrieli Prusko składamy szczere wyrazy współczucia składają.


Dyrekcja i pracownicy POPP w Pszczynie

mot / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj