pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 grudnia 2020
  • wyświetleń: 8921

Pożar w kotłowni i zatrucie 3 osób czadem. Dziecko w stanie ciężkim

Od 1 września do 4 grudnia strażacy odnotowali 17 interwencji związanych tylko i wyłącznie z sezonem grzewczym. Do najpoważniejszych zdarzeń doszło w ciągu ostatniej doby.

Pożar budynku jednorodzinnego przy ul. Bieruńskiej w Pszczynie - 3.12.2020
Pożar budynku jednorodzinnego przy ul. Bieruńskiej w Pszczynie - 3.12.2020 · fot. www.facebook.com/OSP.w.Pszczynie


W trwającym sezonie grzewczym strażacy interweniowali sześciokrotnie przy pożarach sadzy w kominie oraz trzykrotnie w związku z pożarami w kotłowniach i pomieszczeniach piwnicznych. Również sześć interwencji odnotowano na skutek wykrycia tlenku węgla, zaś dwa razy wzbudzone zostały czujniki CO w budynkach /mieszkaniach.

Do najpoważniejszych zdarzeń doszło w ciągu ostatniej doby. I tak, w czwartek, 3 grudnia około godziny 7.40 strażacy zostali wezwani do pożaru budynku jednorodzinnego przy ul. Bieruńskiej w Pszczynie. W efekcie rozprzestrzeniania się ognia, spalone zostały pomieszczenia piwniczne oraz zniszczona znaczna część obiektu.

Tego samego dnia około godziny 21.05 doszło do zatrucia trzech osób tlenkiem węgla przy ul. J. Brudnego w Pszczynie. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali. Dziecko w wieku 11 lat jest stanie ciężkim.

plakat, czad, straż

BM / pless.pl, źródło: KP PSP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.