pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 grudnia 2020
  • 21 grudnia 2020
  • wyświetleń: 15452

Zuzanna Piech ze Studzienic wystąpiła w finale Szansy na sukces

W niedzielę, 20 grudnia odbył się wielki finał programu Szansa na sukces z udziałem Zuzanny Piech, mieszkanki Studzienic.

Zuzanna Piech w szansie na sukces
Zuzanna Piech ze Studzienic wystąpiła w finale Szansy na sukces


Podczas niedzielnego odcinka jedenaścioro uczestników walczyło o udział w koncercie Debiuty podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zuzanna Piech zaśpiewała utwór "Barcelona" wraz z zespołem Pectus. Niestety, mieszkanka Studzienic zakończyła swój udział w finale Szansy na Sukces na pierwszej części.

Loading...


Przypominamy, że pochodząca ze Studzienic Zuzanna Piech wystąpiła w programie Szansa na sukces w niedzielę, 6 grudnia. Uczestnicy śpiewali wówczas piosenki zespołu Pectus. Zuzanna Piech z utworem "Szkoła marzeń" wygrała odcinek! Zobaczcie jej finałowy występ z zespołem - fb.watch/2cYOzu6n5K/.

Zuzanna Piech to uczennica Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie. 17-letnia mieszkanka Studzienic to także wieloletnia uczestniczka zajęć wokalnych Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczynała pod opieką Justyny Masny. W ostatnich latach była podopieczną Ewy Chlebek oraz Moniki Mendrok-Miki.

Wokalistka odniosła wiele sukcesów. Największym z nich było zwycięstwo podczas XIV edycji Konkursu Piosenki Poetyckiej "Sentymenty". W listopadzie 2018 roku podczas pszczyńskich sentymentów zaśpiewała utwór "Życzenia z całego serca" przy akompaniamencie Ewy Chlebek.

Zuzanna jest wokalistką rockowego zespołu Ezer, której członków połączyła miłość do tworzenia autorskiej muzyki.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.