pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 stycznia 2021
  • 19 stycznia 2021
  • wyświetleń: 13974

Tapster otwarty. Na razie nie było "nalotu" sanepidu i policji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tapster Pub" podaj

Jak powiedział, tak zrobił. Właściciel Tapster Pub przy ulicy Bankowej otworzył w poniedziałek swój lokal dla klientów, którzy chcą zjeść w restauracji obiad lub napić się alkoholu.

tapster pub
Tapster otwarty. Na razie nie było "nalotu" sanepidu i policji - 18.01.2021, godz. 17.00 · fot. pless.pl


18 stycznia zgodnie z zapowiedzią Krzysztof Gazda, właściciel Tapster Pub przy ul. Bankowej 2, otworzył swój lokal pomimo wdrożonego lockdownu. Przedsiębiorca postanowił dołączyć do akcji #otwieraMy, gdyż straty finansowe wynikające z wielotygodniowego zamknięcia są kolosalne.

- Klienci są w lokalu i korzystają z naszej szerokiej oferty. Oczywiście zachowane są wszystkie restrykcje, które obowiązywały w wakacje - powiedział nam w poniedziałek wieczorem właściciel pubu przy ulicy Bankowej. Krzysztof Gazda dodał, że na razie w lokalu nie było żadnej kontroli, zarówno ze strony sanepidu, jak i policji.

W poniedziałek lokal był czynny do północy. Od wtorku Tapster Pub będzie otwarty do godziny 22.00

W poniedziałek wieczorem Tapster Pub odwiedził także właściciel Restauracji u Trzech Braci, który mimo restrykcji otworzył swoją restaurację jako pierwszy w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia zapisu relacji wideo z tej wizyty.

Loading...

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tapster Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tapster Pub" podaj