pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 lutego 2021
  • wyświetleń: 12705

Instruktorka tańca z Pszczyny wygrała ogólnopolski konkurs!

Małgorzata Tomczyk - na co dzień instruktorka tańca w placówkach z terenu powiatu pszczyńskiego - zajęła I miejsce w kategorii dorośli - hip hop/dancehall podczas Ogólnopolskiego Konkursu "Karnawałowe Solo".

Małgorzata Tomczyk
Instruktorka tańca z Pszczyny Małgorzata Tomczyk wygrała ogólnopolski konkurs! · fot. youtube.com


Konkurs ten co roku odbywał się jako konkurs duetów, ale w tym roku ze względu na pandemię został zmieniony na konkurs solo. Gala Laureatów, podczas której ogłoszono zdobywców 1., 2. i 3. miejsc oraz zaprezentowano solówki zdobywców pierwszych miejsc, odbyła się w formie online (w powyższym materiale występ Małgosi Tomczyk można oglądać od 20:02).Małgorzata Tomczyk zdobyła 1. miejsce w kategorii dorosłych hip-hop, dancehall. - Tak naprawdę moja decyzja o wysłaniu zgłoszenia była spontaniczna. To był ostatni dzień zgłoszeń. Byłam wcześniej na sali przed rozpoczęciem własnych zajęć i nagrałam filmik bez jakichś dłuższych przygotowań. Było to raczej sprawdzenie własnych umiejętności i dobra zabawa. W żaden sposób nie nastawiałam się na zdobycie jakiegoś miejsca - mówi laureatka konkursu.

W październiku Małgorzata Tomczyk rozpoczęła 8 rok pracy w Pszczyńskim Centrum Kultury, gdzie zaczynała swoją przygodę z tańcem najpierw jako uczestnik sekcji, a później jako instruktor. Pracuje również jako instruktor i choreograf w Stowarzyszeniu "take tam..." im. Artystów Międzywojnia. Prowadzi zajęcia taneczne i gimnastyczne w Stowarzyszeniu Junior Football Frydek, a także w Niepublicznym Przedszkolu oraz Szkole CETiR w Goczałkowicach-Zdroju. Z wykształcenia instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacji fitness, dyplomowany instruktor i choreograf tańca nowoczesnego.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.