pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lutego 2021
  • 8 marca 2021
  • wyświetleń: 26480

[HARMONOGRAM] Ruszyła wiosenna zbiórka wielkich gabarytów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

Za nami:

Wiosenna zbiórka odpadów wielkogabarytowych rozpocznie się 1 marca w Rudołtowicach. Poniżej publikujemy szczegółowy harmonogram.

Odpady wielkogabarytowe, gabaryty, śmieci
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Pszczynie · fot. BM / pless.pl


Podczas zbiórki zbierane będą wyłącznie następujące rodzaje odpadów:
  • stare meble, wersalki, fotele, krzesła, wózki dziecięce, itp.
  • zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny (kompletny).


Odpady muszą zostać wystawione przed posesję w dniu zbiórki najpóźniej do godz. 7.00.

Przypominamy, iż do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się następujących odpadów: opon, styropianu, wełny mineralnej, odpadów poremontowych, gruzu, worków po nawozach, okien, drzwi, opakowań po chemikaliach, olejach czy truciznach, odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście), armatury łazienkowej. Odpady te nie będą zbierane!

Harmonogram wiosennej zbiórki odpadów wielkogabarytowych

1 marca (poniedziałek) - Rudołtowice

2 marca (wtorek) - Ćwiklice (na południe od ul. Męczenników Oświęcimskich)

3 marca (środa) - Ćwiklice (na północ od ul. Męczenników Oświęcimskich wraz z ulicą Męczenników Oświęcimskich)

4 marca (czwartek) - Jankowice ulice Biała, Borowikowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jelenia, Jodłowa, Piaskowa, Sarenek, Św. Jana Pawła II, Zachodnia, Zagajniki, Zielona, Żubrów

5 marca (piątek) - Jankowice (Akacjowa, Baziowa, Cicha, Dzika, Kasztanowa, Kościelna, Nowa, Przyśnicza, Pszczelarska, Skotnicza, Wielo Droga, Wspólna, Zacisze, Zgodna, Złote Łany, Złoty Kłos)

8 marca (poniedziałek) - Studzienice

9 marca (wtorek) - Piasek (na wschód od Alei Dębowej), Oś. Polne Domy bez ul. Bieruńskiej, Pionierów, Braci Jędrysików, Studzienickiej, Żeglarskiej

10 marca (środa) - Piasek (na zachód od Alei Dębowej, Aleja Dębowa)

11 marca (czwartek) - Czarków

12 marca (piątek) - Poręba

15 marca (poniedziałek) - Brzeźce

16 marca (wtorek) - Studzionka

17 marca (środa) - Wisła Mała

18 marca (czwartek) - Wisła Wielka

19 marca (piątek) - Łąka ulice: Akacjowa, Bratków, Goli, Grochowa, Kwiatowa, Nagietków, Skargi, Stokrotek, Wrzosowa, Lawendowa, Jeziorna, Podlaska, Relaksowa, Gerberów, Wiejska, Wczasowa, Gospodarcza

22 marca (poniedziałek) - Łąka ulice: Dąbrowskiego, Dobrowolskiego, Drzymały, Dygasińskiego, Gałczyńskiego, Grabowa, Grottgera, Jagiellońska, Kasztanowa, Kamienna, Jana Kupca, Łukasiewicza, Piastów, Pogodna, Leszczyńskiego, Przerwy-Tetmajera, Turystyczna, Tysiąclecia, Wierzbowa, Chałubińskiego, Chełmońskiego, Jaworowa, Lipowa, Norwida, Przybosia, Szymonowicza, Topolowa

23 marca (wtorek) - Os. Kolonia Jasna Bielska, Bratnia, Brylantowa, Diamentowa, Kryształowa, Krzywa, Miła, Ogrodowa, Perłowa, Piękna, Przyjaźni, Radosna, Serdeczna, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Stalowa, Turkusowa, Wesoła, Zacisze, Złota, Żelazna

24 marca (środa) - Os. Kolonia Jasna Bursztynowa, Granitowa, Grzebłowiec, Gwiaździsta, Koralowa, Kosmonautów, Księżycowa, Kwarcowa, Marmurowa, Platynowa, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Szmaragdowa, Zdrojowa, Sznelowiec, Cieszyńska

25 marca (czwartek) - Os. Stare Miasto, Śródmieście wraz z ulicą Bielską (od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do Ronda Miast Partnerskich )

26 marca (piątek) - Os. Piłsudskiego wraz z ul. Majora Sucharskiego, Katowicką (numery parzyste), ul. Bieruńską (od ronda Św. Jadwigi do skrzyżowania z DK 1) ul. Hubalczyków, ul. Hallera ( od ul. Katowickiej do skrzyżowania z DK1)

29 marca (poniedziałek) - Os. Powstańców Śląskich wraz z ul. Chopina, Łowiecką, Myśliwską oraz ul. Katowicką (numery nieparzyste)

30 marca (wtorek) - Os. Podstarzyniec wraz z ul. Pionierów, Braci Jedrysików , ulicą Bieruńską (od skrzyżowania z DK1 do Jankowic), Piechurów, Lotników, Grenadierów, Studzienicką, Czołgistów, Saperską, Marynarzy , Piaskową, Żeglarską) Hallera ( od skrzyżowania z DK1 do ul. Złote Łany)

31 marca (środa) - Os. Daszyńskiego wraz z ul. Broniewskiego, Górnośląską, Nałkowskiej, Prusa oraz częścią ulicy Bielskiej (od skrzyżowania z ulicą Górnośląską do Goczałkowic) ul. Męczenników Oświęcimskich od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z DK -1.

7 kwietnia (środa) - Os. Kępa i Stara Wieś ( ul. Wodzisławska, Żorska, Rybnicka, Szaraków, Słowicza, Krucza, Drozdów, Skowronków, Bażantarnia, Bociania, Cegielniana, Leśna, Batalionów Chłopskich, Wspólna, Spacerowa, Poziomkowa, Ziołowa, Zielona, Cicha)

8 kwietnia (czwartek) - Os. Stara Wieś i Kępa (Sygietyńskiego, Szymanowskiego, Francuska, Morelowa, Brzoskwiniowa, Wiśniowa, Czereśniowa, Św. Jadwigi, Świerkowa, Cydrowa, Cyprysowa, Jałowcowa, Modrzewiowa, Moniuszki, Matejki, Dunikowskiego, Porzeczkowa)

9 kwietnia (piątek) - Os. Stara Wieś i Kępa ( Paderewskiego, Strzelecka, Łucznicza, Staromiejska, Zbożowa, Doświadczalna, Gajowa, Sadowa, Jaworowa, Żytnia, Skromna, Malinowa, Rzepakowa, Miodowa, Gołębia, Łanowa, Hodowców, Rolnicza, Okopowa, Pszenna, Karłowicza, Lawendowa, Różyckiego)

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmieci, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj