pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 lutego 2021
  • wyświetleń: 1672

Sytuacja epidemiologiczna: 6 - 12 lutego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

51 nowych potwierdzonych przypadków zakażeń - to najnowsze dane o sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie, podawane przez Ministerstwo Zdrowia.

Od kilku tygodni obserwujemy spadek liczby nowych zakażeń, choć ich liczba wciąż jest wysoka. W ciągu ostatnich siedmiu dni zakażenie koronawirusem potwierdzono u 51 mieszkańców powiatu pszczyńskiego, a dwie osoby zmarły.

Jak poinformowała w piątek rano pszczyńska policja, w izolacji domowej przebywa 73 zakażonych mieszkańców naszego powiatu. Kwarantanną objętych jest 190 osób.

Sytuacja epidemiologiczna: 6 - 12 lutego

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj