pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lutego 2021
  • wyświetleń: 3998

Koronawirus w szkole w Radostowicach. Zawieszono zajęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radostowicach" podaj

W związku z przypadkami zakażenia koronawirusem, po uzyskaniu pozytywnej opinii Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach i zgody Wójta Gminy Suszec zawieszono zajęcia w klasach I-III w Szkole Podstawowej w Radostowicach w okresie od 16 do 21 lutego.

szkoła podstawowa, gimnazjum w Radostowicach
fot. BM / pless.pl


W Zarządzeniu dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego czytamy, że "Zawiesza się zajęcia w klasach I-III w Zespole Szkolno — Przedszkolnym w Radostowicach, za zgodą organu prowadzącego, na czas oznaczony od dnia 16 lutego 2021 r. do 21 lutego 2021r., celem zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19. W okresie czasowego zawieszenia zajęć, o którym mowa w ust. 1, zadania tej jednostki są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość".

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radostowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radostowicach" podaj