pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 marca 2021
  • wyświetleń: 9791

Oliwia wyrasta na kulinarną gwiazdę - kolejny sukces w MasterChefie

W pierwszej konkurencji niedzielnego odcinka Oliwia Piech zmierzyła się z daniem wietnamskim. Studzieniczanka przygotowała makaron ryżowy z kurczakiem, sosem curry i pastą z tamaryndowca. Po raz kolejny jej danie spotkało się z uznaniem jury! Oliwia awansowała do następnego odcinka!

Oliwia Piech w Masterchef Junior
Oliwia wyrasta na kulinarną gwiazdę - sukces Studzieniczanki w MasterChefie · fot. TVN


W tym odcinku królowały kuchnie świata - każdy z uczestników przygotował dania z produktów typowych dla innego kraju. Składniki przyleciały do kucharzy na pokładzie samolotu międzynarodowych linii lotniczych Air Kitchen. Kapitan Ania Starmach oraz stewardzi Mateusz Gessler i Michel Moran poza światowymi pysznościami przywieźli dla kucharzy jeszcze jedną, wspaniałą niespodziankę - w kuchni MasterChefa Juniora zagościł Robert Makłowicz!

Najsłynniejszy kulinarny podróżnik wspierał uczestników podczas gotowania z egzotycznych składników. Zawodnicy mogli wybrać kuchnię spośród kilkunastu możliwych wariantów, jak Hiszpania, Wietnam, Kolumbia, Czechy czy Japonia.

Oliwia Piech w Masterchef Junior
fot. TVN


Oliwia przygotowała makaron ryżowy z kurczakiem, sosem curry i pastą z tamaryndowca. - Ty zrobiłaś coś, co smakuje naprawdę jak Wietnam! Jest to po prostu dobre i wietnamskie. Naprawdę super - pochwalił Robert Makłowicz.

- Ta konkurencja pokazała mi Ciebie w nowym świetle. Oliwia wyrasta na kulinarną gwiazdę - podsumowała Ania Starmach.

Studzieniczanka została zwyciężczynią pierwszej konkurencji i z balkonu mogła oglądać dalsze zmagania uczestników.

Niedzielny odcinek można obejrzeć TUTAJ. Trzymamy kciuki za Oliwię w kolejnej odsłonie programu!

BM / pless.pl, źródło: TVN

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.