pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 marca 2021
  • 28 marca 2021
  • wyświetleń: 4225

[WIDEO] 65 lat Ogniska Muzycznego: Chcę uwierzyć snom

Prezentujemy czwarty i ostatni już teledysk zrealizowany w ramach projektu "Pszczyńskie Impresje Zimowe" z okazji jubileuszu 65-lecia działalności Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Ponownie możemy usłyszeć utwór z filmu Kraina Lodu 2 - "Chcę uwierzyć snom" w wykonaniu młodej artystki.Tym razem występuje dla Was Hanna Kielan z klasy śpiewu solowego. Za jej przygotowanie wokalne odpowiada Sabina Broda. Piosenkę "Chcę uwierzyć snom" z filmu Kraina Lodu 2 zrealizowano w Pszczyńskim Centrum Kultury, a za mastering odpowiedzialny jest Bartosz Góra z HUGEstudio.

Hani towarzyszy Mała Szkoła Baletowa oraz Oliwia Dudek z 3 klasy Prywatnej Szkoły Baletowej w Bielsku-Białej, która wystąpiła pod czujnym okiem Izabeli Bodzek i Aleksandry Jurczak. Teledysk został nagrany i zmontowany przez Klik Film. Nad całością, jako kierownik produkcji, czuwała Joanna Wiktorko.

65 lat ogniska muzycznego, Pszczyńskie Impresje Zimowe
65 lat ogniska muzycznego, Pszczyńskie Impresje Zimowe - kadr z klipu do utworu "Chcę uwierzyć snom" z Krainy Lodu 2 · fot. Klik Film


Jubileuszowa realizacja Ogniska objęła dwa projekty - "Cztery pory roku w Pszczynie" oraz "Pszczyńskie Impresje Zimowe". Ujęcia do teledysków z cyklu "Cztery pory roku" zostały zrealizowane m.in. we wnętrzach pszczyńskiego Muzeum Zamkowego. Ognisko i jego dyrektor Joanna Wiktorko zaprosili do współpracy Prywatną Szkołę Baletową w Bielsku-Białej wraz z choreograf Aleksandrę Jurczak. Swój udział w projekcie miał także Czesław Mozil, który w ubiegłym roku współpracował z Ogniskiem przy pracy nad płytą "Kiedyś to były święta". W jubileuszowym projekcie wystąpił w piosence "Kiedy będę starszy", również z filmu "Kraina Lodu 2", w którym użyczył głosu bałwankowi Olafowi. Jeden z teledysków do utworu "Zima" nakręcono natomiast w pszczyńskim skansenie. W klipie do utworu "Gdy nie masz nic to wszystko masz" na pszczyńskim lodowisku wystąpiła mieszkająca w naszym mieście łyżwiarka figurowa Maria Grynpeter.

Ognisko dziękuje Muzeum Zamkowemu w Pszczynie za możliwość realizacji ujęć w przepięknych pałacowych wnętrzach oraz patronom honorowym Jubileuszu: burmistrzowi Dariuszowi Skrobolowi oraz staroście Barbarze Bandole. Projekt był finansowany jest ze środków Fundusz Wsparcia Kultury.

Ognisko zapowiada, że wypuszczenie ostatniego klipu muzycznego nie oznacza końca świętowania Jubileuszu!

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.