pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 4542

[ZDJĘCIA] Rekrutacja do Dziennego Domu Opieki Medycznej w szpitalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj

Pszczyński Dzienny Dom Opieki Medycznej w Szpitalu Powiatowym w Pszczynie zapewnia opiekę i rehabilitację medyczną osobom powyżej 60. roku życia.

Wnętrze Dziennego Dom Opieki Medycznej zaprasza - 04.2021 · fot. Szpital Powiatowy w Pszczynie


Jeśli jesteś seniorem powyżej 60. roku życia, a Twój stan zdrowia wymaga wzmożonej opieki lub rehabilitacji medycznej, serdecznie zapraszamy do zgłoszenia się i udziału w projekcie. Program dedykowany jest mieszkańcom powiatu pszczyńskiego, bieruńsko-lędzińskiego, gminy Czechowice-Dziedzice, miasta Tychy, miasta Bielsko-Biała i jest całkowicie bezpłatny.

Uczestnicy projektu otrzymają całodzienną opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00), dostosowane do potrzeb zajęcia rehabilitacyjne, terapeutyczne, wyżywienie oraz towarzystwo osób w podobnym wieku.

Specjalnie na potrzeby pomocy seniorom w Szpitalu zostało wyremontowane jedno skrzydło budynku stwarzając warunki zbliżone do domowych. Zakupione zostały nowe meble i sprzęt rehabilitacyjny.

Czas pobytu w Dziennym Domu Opieki Medycznej określa zespół terapeutyczny na etapie przyjęcia i trawa od 30 do 120 dni w zależności od stanu zdrowia.

Dla osób które przebyły COVID-19 DDOM oferuje specjalistyczny program rehabilitacyjny. Program ten ma na celu zniwelowanie pochorobowych powikłań, często związanych ze zmniejszeniem wydolności oddechowej oraz ogólnym osłabieniem organizmu.

Warto skorzystać z projektu, na który powiatowa spółka prowadząca szpital - Centrum Przedsiębiorczości - pozyskała 1,2 mln zł ze środków Unii Europejskiej. To ponad 90% wartości całego projektu (1,3 mln zł). Wkład własny w wysokości ok. 100 tys. zł zabezpieczy powiat pszczyński.

Więcej informacji oraz dokumenty niezbędne do rekrutacji dostępne są na stronie pszczyńskiego szpitala. Kontakt: tel. 32 214 83 00 wew. 216 (od poniedziałku do piątku, godz. 9.00 - 11.00), e-mail: ddom@szpital.pszczyna.pl.

ar / pless.pl, źródło: Szpital Powiatowy w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj